Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Momentet interesante nga koncerti i Unikkatilit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Momentet interesante nga koncerti i Unikkatilit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 14:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Momentet interesante nga koncerti i Unikkatilit

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 411 shikime
 • 411 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Momentet më interesante nga koncerti i Unikkatilit në Mitrovicë – publiku i pa përmbajtshëm me këngët e tij të vjetra

Kategoritë


0 komente