Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

"Ne të tre"
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
"Ne të tre"

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 23:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

"Ne të tre"

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 41,714 shikime
 • 41,714 shikime
 • 0 shikues
 • 2
 • 2
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Regjisore: Blerta Basholli Producentë: Blerta Basholli, Alush Gashi Aktorë: Hadi Shehu, Armond Morina, Adriana Matoshi, Ramazan Berkani, Basri Lushtaku, Kushtrim Sheremeti, Ard Islami, Kaona Sylejmani, Bojken Sylejmani, Edi Kastrati, Enzo Kastrati Kosovë, 1994. Një familje e përbërë nga 6 anëtarë rrugës për piknik në periferi, dëgjon në radio lajmin se policia serbe lejon vetëm 3 udhëtarë për çdo automjet. Këtu nis gjithçka: paniku, përçarja dhe tronditja e thellë e kësaj familjeje.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

4 komente