Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Njëri nga ata

10,708 shikime

Fati në çantën e një postieri. Ai nis misionin më të rëndësishëm të jetës së tij. Pasi arrin në një vendbanim jo të zakontë, postieri kërkon personin me katër gishta për t'ia dhënë porosinë. Fati i tij dhe e kaluara e banorëve gjendetn në çantën e tij.

Shfaq më shumë

Aktorë: Shkëlqim Islami, Agron Shala, Doresa Rexha
Regjisor: Ilirjan Himaj
Producent: Ilirjan Himaj

Alternate Text
Film Artistik
  • Film Artistik
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat