Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Përqafimi

31,828 shikime

Pas shtatë vjetësh burg, një nënë dëshiron të takojë fëmijët e saj dhe t’u kërkojë falje. Ndërkohë, djali i madh duhet të marrë vendimin më të rëndësishëm të jetës së tij: ta falë nënën që ia vrau babain ose të heqë dorë përgjithmonë nga dashuria e nënës, e cila i mungon.

Shfaq më shumë

Regjisor: Lulzim Guhelli 
Producent: Trim Musliu 
Aktorë: Aurita Agushi, Besnik Krapi, Benuliks Mareni, Lirak Çelaj, Rebeka Qena 

Alternate Text
Përqafimi
  • Përqafimi
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat