Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
"Përqafimi"
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
"Përqafimi"

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 21:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

"Përqafimi"

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 31,799 shikime
 • 31,799 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Regjisor: Lulzim Guhelli Producent: Trim Musliu Aktorë: Aurita Agushi, Besnik Krapi, Benuliks Mareni, Lirak Çelaj, Rebeka Qena Pas shtatë vjetësh burg, një nënë dëshiron të takojë fëmijët e saj dhe t’u kërkojë falje. Ndërkohë, djali i madh duhet të marrë vendimin më të rëndësishëm të jetës së tij: ta falë nënën që ia vrau babain ose të heqë dorë përgjithmonë nga dashuria e nënës, e cila i mungon.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

2 komente