Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Pirlo

15,291 shikime

Pirlo, një djalë në lule të rinisë, dëshiron një prostitutë për ditëlindjen e tij. Fatkeqësisht, Prishtina nuk është vendi më i mirë për këto lloj gjërash, pasi nuk është një metropol. Mos u shqetësoni, Pirlo do ta shpëtojë Prishtinën.

Shfaq më shumë

Metrazhi: I shkurtër
Prodhim i: Kandërr
Regjia: Ermal Gërdovci

Alternate Text
Të gjitha videot
  • Të gjitha videot
  • Pirlo
  • Për shfaqjen
Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat