Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Kjo video nuk preferohet për persona nën moshën 18 vjeçare. Kliko nëse dëshiron të vazhdosh në video.

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Kjo video nuk preferohet për persona nën moshën 18 vjeçare. Kliko nëse dëshiron të vazhdosh në video.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pirlo - Film artistik
Pirlo - Film artistik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 13:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pirlo - Film artistik

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 15,249 shikime
 • 0 shikues
 • 10
 • 10
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Regjia: Ermal Gërdovci
Skenari: Ermal Gërdovci, Yll Bylykbashi
DOP: Alban Nuhiu
Producente: Trendelina Halili
Luajne: Blend Sadiku,
Minka Berisha, Ekrem Ismaili, Tanju Serif,
Doki Qerimi dhe Florist Bajgora

Kategoritë


5 komente


0/500