Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pishinat e rajonit të Prishtinës u hapën pa u inspektuar nga shteti
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pishinat e rajonit të Prishtinës u hapën pa u inspektuar nga shteti

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pishinat e rajonit të Prishtinës u hapën pa u inspektuar nga shteti

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 299 shikime
 • 299 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

- Pishinat e rajonit të Prishtinës kanë filluar punën pa inspektim.

-Sa janë të sigurta ato tregon Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik.

-Pas raportimit të Insajderit, Agjencia e Ushqimit dhe Veterinës filluan inskeptim.

 -Cilat janë gjetjet nga kontrollimi i pishinave në rajonin e Prishtinës kuptojeni përmes stories

Kategoritë


0 komente