Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Prapaskenat e klaneve biznesore në mbylljen e lojërave të fati i shpjegon ky deputet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prapaskenat e klaneve biznesore në mbylljen e lojërave të fati i shpjegon ky deputet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 09:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prapaskenat e klaneve biznesore në mbylljen e lojërave të fati i shpjegon ky deputet

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 376 shikime
 • 376 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

InDoks | Intervistë me Xhelal Sveçlën, Deputet i Vetëvendosjes

Kjo intervistë është pjesë e dokumentarit “Loto Qeveria” 
https://bit.ly/2Dr8OcN

Kategoritë


0 komente