Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

"Reçaku ishte trillim" - kjo është deklarata fyese e ministrit serb për të cilën u shkarkua nga Haradinaj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
"Reçaku ishte trillim" - kjo është deklarata fyese e ministrit serb për të cilën u shkarkua nga Haradinaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

"Reçaku ishte trillim" - kjo është deklarata fyese e ministrit serb për të cilën u shkarkua nga Haradinaj

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 366 shikime
 • 366 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas Vesna Mikiqit, Haradinaj shkarkon edhe ministrin serb, Teodosijeviq

Kategoritë


0 komente