Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rrëfimi i Dren Cakës 10 vjet pas masakrimit të familjarëve të tij nga forcat serbe
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrëfimi i Dren Cakës 10 vjet pas masakrimit të familjarëve të tij nga forcat serbe

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrëfimi i Dren Cakës 10 vjet pas masakrimit të familjarëve të tij nga forcat serbe

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 288 shikime
 • 288 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rrëfimi i Dren Cakës 10 vjet pas masakrimit të familjarëve të tij nga forcat serbe

Kategoritë


0 komente