Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Schengen Visa - 0. Surprizë
Schengen Visa - 0. Surprizë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 11:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Schengen Visa - 0. Surprizë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 226,384 shikime
 • 226,384 shikime
 • 0 shikues
 • 18
 • 18
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Surpriza për ju!
Schengen Visa rikthehet të dielën, me 10 Mars, ora 20:00. Vetëm në GjirafaVideo. 

Një prodhim i GjirafaStudios 
Regjia: Genc Berisha
Skenari: Agon Myftari 
Ideja: Ard Islami
Luajnë: Lulzim Bucolli, Granit Uka, Shengyl Ismaili, Semira Latifi dhe Rifat Smani

Kategoritë


16 komente


0/500