Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Schengen Visa - 17. Parja çon ujin përpjetë
Schengen Visa - 17. Parja çon ujin përpjetë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 33:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Schengen Visa - 17. Parja çon ujin përpjetë

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 408,308 shikime
 • 408,308 shikime
 • 0 shikues
 • 17
 • 17
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ju kerkojme ndjese, por nga 00:40 - 06:35 kemi disa probleme te vogla me audion e episodit. Ju keshillojme te leshoni me shume volumin ose te perdorni kufje.

Ju falenderojme per mirekuptimin!

Prodhim i GjirafaStudios 

Në role: Ernest Malazogu, Shengyl Ismaili, Lulzim Bucolli, Granit Uka, Semira Latifi, Rifat Smani, Hajat Toçilla.

Regjia: Genc Berisha
Skenari: Agon Myftari

Bazuar në idenë e: Ard Islami

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

18 komente


0/500