Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
'Shac', term ofendues ose jo - flasin bashkëatdhetarët.
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
'Shac', term ofendues ose jo - flasin bashkëatdhetarët.

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

'Shac', term ofendues ose jo - flasin bashkëatdhetarët.

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 483 shikime
 • 483 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Meqenëse shumica diasporës gjenden në Kosovë për pushime, e në Prishtinë për të bërë qejf, kemi dalë për ti pyetur nëse këto dy emërtime janë në rregull apo mergimtarët ndjehen të fyer.

Kategoritë


0 komente