Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
SkipDays - Për kokë të mësueses

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

SkipDays - Për kokë të mësueses

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 2,355 shikime
 • 2,355 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Krijuar nga: Skirton Pruthi & Milot Hoxha
Luajtën: Skirton Pruthi & Milot Hoxha
Skenari: Milot Hoxha
Regjia: Skirton Pruthi
Një prodhim i: Djemt e Abdullahit 
 

Kategoritë0 komente