Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Tahiri: Hashim Thaçi është diplomati më i madh në rajon
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tahiri: Hashim Thaçi është diplomati më i madh në rajon

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tahiri: Hashim Thaçi është diplomati më i madh në rajon

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3,911 shikime
 • 3,911 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tahiri: Hashim Thaçi është diplomati më i madh në rajon

Kategoritë0 komente