Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Urimet e Aktorëve për shikuesit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Urimet e Aktorëve për shikuesit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 16:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Urimet e Aktorëve për shikuesit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,884 shikime
 • 2,884 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shikues të dashur, ju i uruat aktorët për vitin e ri në videon që e kemi lansuar para një jave. Ne i mbajtëm premtimet dhe të gjitha urimet tuaja i shkruam nëpër kartolina dhe ua dërguam aktorëve.

Tani është rratha e aktorëve tuaj të preferuar t'jua urojnë juve Vitin e Ri!

Gëzuar Vitin e ri nga gjirafaVideo! Faleminderit që keni qenë me ne përgjatë gjithë vitit. 

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

2 komente