Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Insajderi.com | Taksa prej 100% dhe bashkëpunimi me Insajderin – flet Adonis Ejupi, pronari i kompanisë së miellit “Vëllazërimi”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Taksa prej 100% dhe bashkëpunimi me Insajderin – flet Adonis Ejupi, pronari i kompanisë së miellit “Vëllazërimi”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Taksa prej 100% dhe bashkëpunimi me Insajderin – flet Adonis Ejupi, pronari i kompanisë së miellit “Vëllazërimi”

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 281 shikime
 • 281 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | Taksa prej 100% dhe bashkëpunimi me Insajderin – flet Adonis Ejupi, pronari i kompanisë së miellit “Vëllazërimi” 

 

Gazeta Insajderi ka realizuar një intervistë me pronarin e kompanisë së miellit, Adonis Ejupi për të folur në lidhje me ndikimi e taksës prej 100% të vendosur nga Qeveria e Kosovës ndaj produkteve që vijnë nga Serbia e Bosnje Hercegovina.

Ejupi gjatë kësaj interviste flet edhe për iniciativën e Insajderit për t’u dalë sado pak në ndihmë prodhuesve vendorë.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente