Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

“Zemra, stentat e zorra qorre” – përplasin Frashër Krasniqin e Glauk Konjufcën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Zemra, stentat e zorra qorre” – përplasin Frashër Krasniqin e Glauk Konjufcën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Zemra, stentat e zorra qorre” – përplasin Frashër Krasniqin e Glauk Konjufcën

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 104 shikime
 • 104 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Aderimi i kardiologut, Irfan Daullxhiu në Vetëvendosje, i akuzuar në një nga skandalet më të mëdha në shëndetësi të njohur si rasti “Stenta”, ka përplasur Frashër Krasniqin e PSD-së e Glauk Konjufcën e LVV-së.

Kategoritë


0 komente