Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Video Ekskluzive | Pamje sikur nëpër filma duke u grabitur kazinoja në kryeqytet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Video Ekskluzive | Pamje sikur nëpër filma duke u grabitur kazinoja në kryeqytet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Video Ekskluzive | Pamje sikur nëpër filma duke u grabitur kazinoja në kryeqytet

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 381 shikime
 • 381 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kjo video është pjesë e dokumentarit "Loto Qeveria" 

Dokumentari i plotë - https://bit.ly/2UEbEG5

Kategoritë0 komente