Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Xharra: Pagat e deputetëve të Kosovës më të lartat në rajon
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Xharra: Pagat e deputetëve të Kosovës më të lartat në rajon

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Xharra: Pagat e deputetëve të Kosovës më të lartat në rajon

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 22 shikime
 • 22 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Xharra: Pagat e deputetëve të Kosovës më të lartat në rajon

Kategoritë0 komente