Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Aksionet e Doganës nëper Kosovë p1
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Aksionet e Doganës nëper Kosovë p1

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Aksionet e Doganës nëper Kosovë p1

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 7,644 shikime
 • 7,644 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mundë ti ndiqni disa aksione të Doganës nëpër Kosovë, të cilat kanë qenë mjaftë të rëzikshme

Kategoritë


0 komente