Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
KOMPANIA LIDER NË KOSOVË QË UDHËHIQET NGA FEMRAT
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
KOMPANIA LIDER NË KOSOVË QË UDHËHIQET NGA FEMRAT

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 31:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

KOMPANIA LIDER NË KOSOVË QË UDHËHIQET NGA FEMRAT

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 700 shikime
 • 700 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një histori interesante e një biznesi familjar që tash llogaritet si lider në tregun vendor. E themeluar në vitin 1990, fillimisht ishte marrë me projektim dhe inxhiniering deri me fillimin e luftës në Kosovë. Gjatë kësaj kohe familja emigroi në Holandë, ku edhe atje e vazhdoi veprimtarinë e saj, për t’u kthyer më pas në Kosovë në vitin 2003, por tash duke ofruar risi dhe kualitet të tregun vendor. Kjo është firma Artida. Themeluesi dhe pronari i saj tregon arsyen e kthimit dhe investimit në Kosovë.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente