Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kompania kosovare që përfaqëson gjigantin japonez në Kosovë, Shqipëri dhe Mal të Zi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kompania kosovare që përfaqëson gjigantin japonez në Kosovë, Shqipëri dhe Mal të Zi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 25:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kompania kosovare që përfaqëson gjigantin japonez në Kosovë, Shqipëri dhe Mal të Zi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,497 shikime
 • 1,497 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Letra është zbuluar për herë të parë në Kinënë shekullin e dytë të erë sonë. Zbulimi i saj llogaritet ndër dhjetë shpikjet e hershme më të mëdha që bëri revolucion. Prodhimi i saj shihet si baza e zhvillimit të arsimit dhe të shkencës. Por kush do ta besonte që afro 20 shekuj më vonë, jo shumë larg nga Kina, kompania japoneze do ta pushtonte botën me aparaturat e saj të printimit dhe sistemet e menaxhimit të letrës. Tash e disa vjet kompania janoneze Rico e ka përfaqësinë e saj në Kosovë.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente