Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ambasadori gjerman në Kosovë thotë se Merkel ka qenë e qartë: S’ka ndryshim kufijsh në Ballkan
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ambasadori gjerman në Kosovë thotë se Merkel ka qenë e qartë: S’ka ndryshim kufijsh në Ballkan

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ambasadori gjerman në Kosovë thotë se Merkel ka qenë e qartë: S’ka ndryshim kufijsh në Ballkan

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 107 shikime
 • 107 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ambasadori gjerman në Kosovë thotë se Merkel ka qenë e qartë: S’ka ndryshim kufijsh në Ballkan

Kategoritë


0 komente