Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

American Black Friday, zbritja më e madhe e vitit në Super VIVA
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
American Black Friday, zbritja më e madhe e vitit në Super VIVA

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

American Black Friday, zbritja më e madhe e vitit në Super VIVA

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 50 shikime
 • 50 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Për herë të parë në Kosovë Super VIVA organizon American Black Friday, ku gjashtë dyqanet e Super VIVA-s në Prizren, Ferizaj, Lipjan, Suharekë, Fushë Kosovë dhe Xërxë, do të jenë nikoqirë i këtij aktiviteti të ardhur nga Amerika në Kosovë.

Kategoritë


0 komente