Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Analisti Krasniqi: S’e shoh si opsion shkëmbimin e territoreve me Serbinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Analisti Krasniqi: S’e shoh si opsion shkëmbimin e territoreve me Serbinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Analisti Krasniqi: S’e shoh si opsion shkëmbimin e territoreve me Serbinë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shkëmbimin e territoreve mes Kosovës dhe Serbisë, si mundësi kjo e përmendur javëve të fundit që mund të ndodh në fazën finale të dialogut, e sheh të pamundshme analisti Agim Krasniqi.

Kategoritë


0 komente