Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Bastisjet e Doganës për lojëra të fatit- pjesa e tretë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bastisjet e Doganës për lojëra të fatit- pjesa e tretë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bastisjet e Doganës për lojëra të fatit- pjesa e tretë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,358 shikime
 • 2,358 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas bastisjes në dy lokacione parakrake, pjesëtarët doganorë nisën për në lokacionin e tretë. Lokacioni i tretë është fshati Roganë i Komunës së Kamenicës.

Kategoritë


0 komente