Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dogana në Aksion - Dogana bastis në veri të Mitrovicës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dogana në Aksion - Dogana bastis në veri të Mitrovicës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 09:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dogana në Aksion - Dogana bastis në veri të Mitrovicës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 3,935 shikime
 • 3,935 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Emisioni "Dogana" ju sjell aksionin e zyrtarëve doganorë në veri të Mitrovicës. Në këtë pjesë të vendit, që llogaritet si shumë problematike për organet e rendit, zyrtarët doganorë dhe njësitet mbështetëse bastisin në veri për mallra të kontrabanduara. Por si rrjedhë aksioni dhe në çfarë vështirësish hasin, detajet mund t'i mësoni brenda aksionit që jua sjellë ekskluzivisht emisioni "Dogana".

Kategoritë


1 koment