Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Emisioni dhe Aksioni- Kapen aparate pa licencë të lojërave të fatit
Emisioni dhe Aksioni- Kapen aparate pa licencë të lojërave të fatit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 31:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Emisioni dhe Aksioni- Kapen aparate pa licencë të lojërave të fatit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,542 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Emisioni i radhës “Dogana” ju sjell informata të reja për të cilat ende nuk keni dëgjuar rreth lojërave të fatit në Kosovë. Në intervistë me zyrtarin kompetent të Doganës së Kosovës, ju sjellim të rejat se çfarë ndodh në Kosovë me lojërat e fatit, cilat prej tyre janë të ndaluara rreptësisht në Kosovë? Si e ushtrojnë ato veprimtarinë fshehurazi edhe pas mbylljes? Çfarë thonë prindërit për lojërat e fatit që operojnë afër shkollave? Dhe pjesa tjetër e emisionit ju sjell aksionin e zyrtarëve doganorë dhe hetuesve për mbylljen e lojërave të fatit dhe vështirësitë që i hasin ata.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500