Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Si vendosen banderolat në paketimet e cigareve
Si vendosen banderolat në paketimet e cigareve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si vendosen banderolat në paketimet e cigareve

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,028 shikime
 • 1,028 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pothuajse të gjithë kemi parë se si janë të vendosura banderolat në paketimet e cigareve. Por cila është procedura e vendosjes së tyre?

Kategoritë


0 komente


0/500