Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dokumentari “Zoti i Shpisë” vjen në Prishtinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dokumentari “Zoti i Shpisë” vjen në Prishtinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dokumentari “Zoti i Shpisë” vjen në Prishtinë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,810 shikime
 • 1,810 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Filmi dokumentari “Zoti i Shpisë”, nga regjisorja holandeze Danielle Bremer, i cili trajton diskriminimin e gruas në traditat shekullore shqiptare, është shfaqur sonte për publikun prishtinas... http://bit.ly/2uxXjtq

Kategoritë


0 komente