Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Më shumë se 300 filma këtë vit në “Anibar”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Më shumë se 300 filma këtë vit në “Anibar”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Më shumë se 300 filma këtë vit në “Anibar”

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 215 shikime
 • 215 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Për një javë rresht qyteti i Pejës do të jetë nikoqir i filmave të animuar. Më 14 gusht nis edicioni i tetë i festivalit të filmave të animuar “Anibar”... http://bit.ly/2ux6NVQ

Kategoritë


0 komente