Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Mustafa i përgjigjet Haradinajt, mos prit 10 ditë nëse i ke votat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mustafa i përgjigjet Haradinajt, mos prit 10 ditë nëse i ke votat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mustafa i përgjigjet Haradinajt, mos prit 10 ditë nëse i ke votat

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 195 shikime
 • 195 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri në detyrë, Isa Mustafa, ka komentuar deklaratat e kandidatit për kryeministër, Ramush Haradinaj, se Qeveria do të formohet brenda 10 ditësh. “Është dashur që të themelohen edhe më herët, jo për dhjetë ditë. Është dashur të themelohen këto institucione. Duhet që çdonjëri ta bëjë punën e vet. A ka vota a s’ka, pastaj do të shihet në Kuvend”... http://bit.ly/2vLKCPC

Kategoritë


0 komente