Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Gati 79% e qytetarëve të kënaqur me punën e Shpend Ahmetit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gati 79% e qytetarëve të kënaqur me punën e Shpend Ahmetit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gati 79% e qytetarëve të kënaqur me punën e Shpend Ahmetit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 120 shikime
 • 120 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

78.99 për qind të qytetarëve të Prishtinës janë shprehur të kënaqur me punën e kryetarit Shpend Ahmeti, sipas një ankete të kryer nga organizata INPO rreth kënaqshmërisë së qytetarëve me shërbimet komunale në Prishtinë, raporton Ekonomia Online. Por, kjo kënaqshmëri bie sa i përket punës së drejtorive (39,16%) dhe të Kuvendit Komunal (36.97%). E më të pakënaqur, prishtinasit janë me mungesën e parkingjeve... http://bit.ly/2vLS9Ox

Kategoritë


0 komente