Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Edhe pas 19 vjetësh Reçaku kërkon që gjaku i të vrarëve të mos humbet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Edhe pas 19 vjetësh Reçaku kërkon që gjaku i të vrarëve të mos humbet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Edhe pas 19 vjetësh Reçaku kërkon që gjaku i të vrarëve të mos humbet

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tash e tetë vite, për çdo 15 janar, 8- vjeçari Lutfi Bilalli vjen te varri i gjyshit, i cili është vrarë në masakrën e Reçakut. Lutfiu që ka trashëguar emrin e gjyshit të vrarë edhe pse ka lindur shumë kohë pas masakrës së Reçakut, ishte i njoftuar se si gjyshi i tij kishte vdekur.

Kategoritë


0 komente