Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Emisioni dhe Aksioni - Pirateria dhe kontrabandimi me pije
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Emisioni dhe Aksioni - Pirateria dhe kontrabandimi me pije

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 21:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Emisioni dhe Aksioni - Pirateria dhe kontrabandimi me pije

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 2,558 shikime
 • 2,558 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Emisioni "Dogana" ju sjell aksionin e zyrtarëve doganorë në luftimin e kontrabandimit me pije. Gjithashtu, në pjesën e dytë të emisionit mund ta ndiqni intervistën me drejtorin Valon Kashtanjeva që flet për piraterinë në Kosovë dhe të drejtën e autorit.

Kategoritë


0 komente