Mësoni çfarë kapi Dogana në një fabrikë në Prizren - GjirafaVideo
― DREJTPËRDREJT
+18
Video eksplicite

Filmi nuk preferohet për persona nën moshën 18 vjeçare. Përmban dhunë, skena dhe gjuhë eksplicite.
A dëshironi të vazhdoni?

Shpërndaje tani
Reprizë
Drejtpërdrejt (Beta)
Transmetimi Drejtpërdrejt nga EpicMedia ende nuk ka filluar. Transmetimi Drejtpërdrejt nga EpicMedia ka përfunduar!
Rrjeti i ngarkuar!
7
Në vazhdim:
A e dini si ti largoni reklamat nga videot?
Kopjo linkun e videos
Kopjo linkun e videos nga ky moment

Largo reklamat përgjithmonë

Me Premium ju mund ti shikoni videot pa reklama!

Si zakonisht, Epic Media ju sjell aksionin e fundit të Doganës së Kosovës në rajonin e Prizrenit. Çfarë kishte brenda fabrikës, si erdhen deri te informacioni, çfarë ndodhi gjatë aksionit dhe si përfundoi kontrollimi? Të gjitha detajet i gjeni në videon më poshtë!

0 komente