Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj: Kemi nxjerrë listën e sfidave nga raporti për vendin, ka plot
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Kemi nxjerrë listën e sfidave nga raporti për vendin, ka plot

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Kemi nxjerrë listën e sfidave nga raporti për vendin, ka plot

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 15 shikime
 • 15 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qeveria e Kosovës ka aprovuar Planin Aksional për adresimin e sfidave të Raportit të Progresit, ku kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se plani është kontribut i Zyrës së Kryeministrit, bashkë me Ministrinë e Integrimeve, andaj siç tha ai, do vazhdojmë së bashku.

Kategoritë


0 komente