Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj s’i bie pishman, e quan sërish hajn Elez Blakajn
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj s’i bie pishman, e quan sërish hajn Elez Blakajn

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj s’i bie pishman, e quan sërish hajn Elez Blakajn

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 338 shikime
 • 338 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Haradinaj s’i bie pishman, e quan sërish hajn Elez Blakajn

Kategoritë


0 komente