Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Hasani flet për kallëzimin penal ndaj “grupit kriminal”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hasani flet për kallëzimin penal ndaj “grupit kriminal”

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hasani flet për kallëzimin penal ndaj “grupit kriminal”

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 158 shikime
 • 158 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente