Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

“Kur e dëgjoja Haradinajn publikisht e imagjinoja çfarë i kanë thënë prokurorit Blakaj privatisht”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Kur e dëgjoja Haradinajn publikisht e imagjinoja çfarë i kanë thënë prokurorit Blakaj privatisht”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Kur e dëgjoja Haradinajn publikisht e imagjinoja çfarë i kanë thënë prokurorit Blakaj privatisht”

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 862 shikime
 • 862 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente