Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kurteshi i bindur se do të jetë kryetar i Gjilanit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kurteshi i bindur se do të jetë kryetar i Gjilanit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kurteshi i bindur se do të jetë kryetar i Gjilanit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 4 shikime
 • 4 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje, për kryetar të Gjilanit, Sami Kurteshi, është i bindur se pas balotazhit të 19 nëntorit, do ta udhëheq Gjilanin për katër vitet e ardhshme. Këtë bindje, Kurteshi e bazon në nevojën e madhe për ndryshim dhe gatishmërinë që treguan gjilanasit me 22 tetor që votuan kundër qeverisjes aktuale e cila ka shkatërruar qytetin e Gjilanit.

Kategoritë0 komente