Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Maqedonci: Asnjë marrëveshje që vjen nga Thaçi nuk duhet të përkrahet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Maqedonci: Asnjë marrëveshje që vjen nga Thaçi nuk duhet të përkrahet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Maqedonci: Asnjë marrëveshje që vjen nga Thaçi nuk duhet të përkrahet

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 21 shikime
 • 21 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Derisa në Kuvendin e Kosovës po mblidheshin deputetët për seancën e jashtëzakonshme ku pikë të vetme e rendit të ditës ishte ratifikimi i marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi, para Kuvendi të Kosovës një qytetar i vetëm po kundërshtonte ratifikimit të kësaj marrëveshje.

Kategoritë


0 komente