Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Mbahet provimi pranues në UP, rektori premton se do të pranohen më të mirët
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mbahet provimi pranues në UP, rektori premton se do të pranohen më të mirët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mbahet provimi pranues në UP, rektori premton se do të pranohen më të mirët

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 34 shikime
 • 34 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në Universitetin e Prishtinës “Hasan Prishtina” është mbajtur provimi pranues për pranimin e studentëve të rinj, ku për vitin akademik 2018/2019 do të pranohen mbi 8 mijë studentë.

Kategoritë


0 komente