Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Ministri Hasani viziton bizneset në Viti, zotohet për përkrahje të prodhimit vendor
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Ministri Hasani viziton bizneset në Viti, zotohet për përkrahje të prodhimit vendor

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Ministri Hasani viziton bizneset në Viti, zotohet për përkrahje të prodhimit vendor

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 25 shikime
 • 25 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Industrisë dhe Tregtisë, Bajram Hasani ka vizituar disa biznese në komunën e Vitisë, prej nga edhe u zotua se do të punojë edhe më shumë në fuqizim të prodhimeve vendore.

Kategoritë


0 komente