Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

“Miqtë e Amerikës” kundër orës dhe reklamave para shtatores së Presidentit Clinton
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Miqtë e Amerikës” kundër orës dhe reklamave para shtatores së Presidentit Clinton

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Miqtë e Amerikës” kundër orës dhe reklamave para shtatores së Presidentit Clinton

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 46 shikime
 • 46 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vendosja e një ore të lartë 4 metra nga një kompani private, me leje të Komunë së Prishtinës, në të cilën do të ketë edhe reklama, përball shtatores së Presidentit Bill Klinton, ka shtyrë kryetarin e Shoqatës “Miqtë e Amerikës, Agim Rexhepin që të thërras policinë që t’i ndalojnë punimet, pasi sipas Rexhepit, vendosja e këtij objekti, do të mbulonte pamjen e Presidentit Clinton.

Kategoritë


0 komente