Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Çka është ajri, dhe si ndotet?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Çka është ajri, dhe si ndotet?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Çka është ajri, dhe si ndotet?

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,296 shikime
 • 1,296 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Problemi i ajrit në Kosovë është duke u përkeqsuar, mirëpo me veprimet tona të përditshme ne mund të ndikojmë në përkeqsimin ose parandalimin e ndotjes.

Për postime të përditshme na ndjekni në:

Instagram @videosinteza

Facebook @videosinteza

Twitter @videosinteza

Youtube | Kanali në gjuhën angleze Videosinteza Channel

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

2 komente