Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Njësia speciale kthehet nga Banja
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Njësia speciale kthehet nga Banja

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Njësia speciale kthehet nga Banja

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 34 shikime
 • 34 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Forca të mëdha të policisë janë parë teksa ktheheshin nga fshati Banjë i Skenderajt, të cilin ishte paraparë ta vizitonte presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq.

Kategoritë0 komente