Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Nothing to Nobody - Film artistik
Nothing to Nobody - Film artistik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 18:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nothing to Nobody - Film artistik

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 7,675 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Regjia: Edin Alija

Skenar: Florent Kurtalani & Edin Alija

Produksioni: Edin Alija, Haris Alija, Arber Gjoni

Në role kryesore: Kumrije Hoxha, Ivana Bartunjek, Danica Stankovic, Rajmonda Ahmeti, Fatlume Bunjaku, Tarik Music, Flamur Ahmeti, Ermina Destanovic, Agim Sylejmani

Kategoritë


0 komente


0/500